Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Новини

Фотофестиваль «Дитинства щасливого мить»

Дата створення: 01:07 02.06.2020

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19) цьогоріч фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради організували дистанційний фотофестиваль під гаслом «Дитинства щасливого мить». Напередодні Міжнародного дня захисту дітей з батьками було проведено відповідну організаційну роботу щодо підготовки та виконання завдань у день чудового свята «дитинства». Участь у #Fotofesti взяли вихованці інклюзивно-ресурсного центру та здобувачі освіти інклюзивного навчання закладів загальної середньої освіти в тому числі об’єднаних територіальних громад. Серед добірки запропонованих цікавих, творчих завдань діти разом з батьками обирали ті види діяльності, які зацікавили їх найбільше, а саме: малюнок на молоці, створення аплікацій з паперових долоньок, набризги (малювання зубною щіткою), виріб із горіхової шкаралупи (кораблик), малювання пальчиками. Це надзвичайні, неповторні роботи дітей!

Онлайн нарада керівників закладів освіти та установ

Дата створення: 09:52 04.05.2020

30 квітня 2020 року відбулась онлайн нарада з керівниками закладів освіти та установ району.

Нарада керівників закладів освіти та установ

Дата створення: 16:22 28.04.2020

            

Стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Дата створення: 14:46 27.04.2020

З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua. 

Атестація 2020

Дата створення: 15:37 10.04.2020

10 квітня 2020 року  відбулось засідання атестаційної комісії  ІІ  рівня відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації. Головною особливістю цього засідання було проведення його в онлайн-режимі.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради інформує

Дата створення: 08:58 23.03.2020

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради працює в режимі карантину дистанційно, шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Батьки або законні представники дитини можуть подати заяви на проходження комплексної оцінки розвитку дитини самостійно в електронній автоматизованій системі (ІСУО). Також фахівці надають консультації, рекомендації батькам та педагогічним працівникам закладів загальної середньої і дошкільної освіти в асинхронному або онлайн режимах щоденно, протягом робочого часу.

21 березня світ висловлює підтримку людям із синдромом Дауна

Дата створення: 09:07 21.03.2020

Всесвітній день «сонячних людей» заснований у 2006 році на VI міжнародному симпозіумі по Синдрому Дауна в Пальма де Майорка.  Березень обраний тому, що синдром Дауна являє собою трисомію (березень – третій місяць року) за 21 хромосомою (тому і 21 березня).