конференція «Науковий всесвіт Дмитра Менделєєва».

З нагоди відзначення 150-ої річниці створення Періодичної таблиці хімічних елементів Дмитром Менделєєвим  27 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне імені М.Заліпи  відбулася районна науково-практична конференція «Науковий всесвіт Дмитра Менделєєва».

Участь в конференції взяли вчителі хімії та фізики із закладів освіти району та учні , які цікавляться даними предметами.

Питання, які були розглянуті  в ході конференції:

•  Історія одного життя ( Солонінко В. С. , вчитель фізики НВК  с. Гірники)

•  Відкриття великого закону ( Сашко О. П., вчитель хімії НВК  № 1-гімназія

ім. В.Газіна» смт Ратне;  Михалевич О. В., вчитель хімії НВК  с. Броди)

•  Робота вченого в галузі хімії (Шиманська К. М., вчитель хімії, НВК

с. Здомишель)

• Дмитро Менделєєв і фізика (Осіюк В. О., вчитель фізики ЗОШ  № 2 смт Ратне  імені Миколи Заліпи)

•  Винаходи Д. Менделєєва в галузі фізики ( Шинкарук Я. В., вчитель  фізики НВК  № 1-гімназія  ім. В.Газіна»  смт Ратне, Савчук Софія та Михальчук Анна, учениці 11 класу)

• Педагогічна діяльність Д.І. Менделєєва (Ковальчук А. А., вчитель  фізики НВК

с. Жиричі )