відбулася олімпіада з інформаційних технологій

09 листопада 2019 року розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Першою відбулася олімпіада з інформаційних технологій, у якій взяли участь 72 школярі із 26 закладів освіти району.

За рішенням журі олімпіади переможцями стали:

8 клас

І місце – Аврамук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»     с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

ІІ місце – Олексюк Ілля, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Ковч О.В.)

Шевчик Богдан, учень ЗОШ І-ІІ ступеня с Якушів-філія ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Дмитрук В.В.)

ІІІ місце – Капітула Валентина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Велимче (вчитель Півень О.В.)

Мельничук Іван, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                         с. Заліси  (вчитель Кисіль А.В.)

Приймачук Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить (вчитель Приймачук І.В.)

Макарук Богдан, учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика» (вчитель Касянчук Б.О.)

9 клас

І місце – Шинкарук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                    с. С.-Оріхові (вчитель Самарчук П.В.)

ІІ місце – Арсенюк Дарина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                     с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

Володько Олег, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заліси (вчитель Кисіль А.В.)

ІІІ місце – Глущук Тарас, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Мусійчук М.В.)

Капітула Іван, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                                    с. Велимче (вчитель Півень О.В.)

Антонюк Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія»                                смт Ратне (вчитель Савчук Т.В.)

10 клас

І місце – Шинкарук Оксана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                    с. С.-Оріхові (вчитель Самарчук П.В.)

ІІ місце – Козловська Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заліси (вчитель Кисіль А.В.)

ІІІ місце – Пашкевич Софія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Кортеліси (вчитель Мосюк В.П.)

Деречей Анна, учениця ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заброди (вчитель Повх Т.Д.)

Приймачук Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гірники (вчитель Семенюк Н.В.)

Артемук Назар, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Датинь (вчитель Корецький О.Ф.)

11 клас

І місце – Скибук Олександр учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика» (вчитель Левонюк Н.М.)

ІІ місце – Аврамук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

Єременко Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Видраниця (вчитель Єременко Т.В.)

ІІІ місце – Мрочко Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гута (вчитель Головій В.І.)

Михалевич Ілля, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Замшани (вчитель Бащук В.В.)