Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

відбулася олімпіада з інформаційних технологій

     09 листопада 2019 року розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Першою відбулася олімпіада з інформаційних технологій, у якій взяли участь 72 школярі із 26 закладів освіти району.

      За рішенням журі олімпіади переможцями стали:

                                                     8 клас

І місце – Аврамук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»     с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

ІІ місце – Олексюк Ілля, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Ковч О.В.)

                   Шевчик Богдан, учень ЗОШ І-ІІ ступеня с Якушів-філія ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Дмитрук В.В.)

ІІІ місце – Капітула Валентина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Велимче (вчитель Півень О.В.)

                   Мельничук Іван, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                         с. Заліси  (вчитель Кисіль А.В.)

                   Приймачук Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить (вчитель Приймачук І.В.)

                   Макарук Богдан, учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика» (вчитель Касянчук Б.О.)

                                                          9 клас

І місце – Шинкарук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                    с. С.-Оріхові (вчитель Самарчук П.В.)

ІІ місце – Арсенюк Дарина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                     с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

                   Володько Олег, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заліси (вчитель Кисіль А.В.)

ІІІ місце – Глущук Тарас, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Мусійчук М.В.)

                  Капітула Іван, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                                    с. Велимче (вчитель Півень О.В.)

                  Антонюк Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія»                                смт Ратне (вчитель Савчук Т.В.)

                                                                10 клас

І місце – Шинкарук Оксана, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                    с. С.-Оріхові (вчитель Самарчук П.В.)

ІІ місце – Козловська Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заліси (вчитель Кисіль А.В.)

ІІІ місце – Пашкевич Софія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Кортеліси (вчитель Мосюк В.П.)

                  Деречей Анна, учениця ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Заброди (вчитель Повх Т.Д.)

                  Приймачук Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гірники (вчитель Семенюк Н.В.)

                   Артемук Назар, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Датинь (вчитель Корецький О.Ф.)

                                                                 11 клас

 І місце – Скибук Олександр учень ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика» (вчитель Левонюк Н.М.)

ІІ місце – Аврамук Катерина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.)

                  Єременко Олександра, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Видраниця (вчитель Єременко Т.В.)

ІІІ місце – Мрочко Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Гута (вчитель Головій В.І.)

                   Михалевич Ілля, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                             с. Замшани (вчитель Бащук В.В.)



« повернутися до списку новин