Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Районна заочна виставка-конкурс «Новорічний подарунок»

Районна заочна виставка-конкурс «Новорічний подарунок»

 

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді,  розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів та технік  протягом  грудня 2018 року в приміщенні Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості відбулася районна заочна виставка-конкурс «Новорічний подарунок».

У  даному заході взяли участь   заклади освіти  та  ЦДЮТ: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія імені Василя Газіна» смт Ратне,  ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»   с. Велимче,  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня- дитячий садок» с. Замшани, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі,  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель, НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступеня-дитячий садок»  с. Прохід, НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси імені Василя Корнелюка,  НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступеня-дитячий садок» с. Гірники, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Сільце, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Комарове, НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.Конище, ЗОШ І-ІІ ступеня с. Височне, Ратнівський районий центр дитячої та юнацької творчості та заклади освіти Забродівської ОТГ  та Самарівської ОТГ.                     За  підсумками конкурсу переможцями стали:

у номінації «Різдвяна шопка»

І місце:

  • членів гуртка «Юні лісівники» ЗОШ І – ІІІ ступеня №2 смт Ратне                    ім. Миколи Заліпи (керівник –  Філіпчук Л.П.);

ІІ місце:

  • вихованців гуртка «Художня обробка дерева» НВК «ЗОШ ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Конище (керівник – Пословський А.М.);

ІІ місце:

  • Куша Давида, вихованця гуртка «Натхнення» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (керівник – Куш Ж.М.);

 

у номінації «Новорічна композиція»

І місце:

  • вихованців Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівники – Матвійчук А.П., Маринчук Ю.В., Дячук В.А.);
  •  Маринчук Ангеліну Василівну, вихованку гуртка «Природа та фантазія» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця                               (керівник – Лукашук С.М.);
  • Литвинця Ярослава, учня ЗОШ  І – ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. Миколи  Заліпи (керівник –  Шиманська С.В.).

ІІ місце:

  • Горбач Міланію, вихованку гуртка «Фантазія» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (керівник – Трубнікова Ю.О.);
  • Куничник Анастасію, Лях Наталію, учнів 10 – Б класу НВК «ЗОШ ІІІІ  ступеня – дитячий садок» с. Гірники (керівник – Токарська О.М.);
  • Сокол Анастасію , вихованку гуртка «Бісероплетіння» Ратнівського ЦДЮТ (керівник Приходько О.Г.);
  • Ганіч Марію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Ратнівського ЦДЮТ (керівник Приходько О.Г.).

 

ІІІ місце:

  • Олексюк Анастасію, Талашук Анну, учнів 9 класу НВК «ЗОШ ІІІІ  ступеня – дитячий садок» с. Кортеліси імені Василя Корнелюка   (керівник – Шевчик І.В.),
  • Миселюк Анну, вихованку гуртка «Сувенір» Ратнівського ЦДЮТ (керівник Приходько О.Г.).

 

 

у номінації  «Новорічний сувенір»

 І місце:

  • Кобець Діану, вихованку гуртка «Мистецтво нашого краю» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Річиця (керівник – Сільчук О.М.);
  • Колядюк Олену. вихованку гуртка «Робимо своїми руками» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Щедрогір (керівник – Оксентюк Т.С.);
  • Козел Анастасію, ученицю 7 класу НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Замшани (керівник – Лісовик О.Л.);
  • Дарчик Анну, ученицю НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня №1-гімназія імені Василя Газіна» смт Ратне (керівник – Ковч Н.П.);

ІІ місце:

  • Глушка Івана, учня НВК «ЗОШ ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Комарове (керівник – Данилюк А.А.);
  • Дейнеку Івана, учня 10 – Б класу ЗОШ ІІІІ ступеня №2 смт Ратне імені Миколи Заліпи (керівник – Дейнека О.І.);
  • Чесака Івана, вихованця гуртка «Оригамі» НВК «ЗОШ ІІІ ступеня-дитячий садок» с.Конище (керівник – Чесак С.І.);
  • Козла Михайла, вихованця гуртка «Деревообробка» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня – дитячий садок» с. Замшани (керівник – Савлук М.В.);

 

  • Тарасюк Олександр, учень ОЗЗСО Самарівський ліцей імені Петра Штика

ІІІ місце:

  • Дмитрук Юлію, вихованку гуртка «Сувенір» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Жиричі (керівник – Ковальчук  Ю.В.);
  • Ковальчук Анну, вихованку гуртка «Сувенір» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Жиричі (керівник – Ковальчук  Ю.В.);
  • вихованців гуртка «Художня обробка деревини» НВК «ЗОШ ІІІІ ступеня-дитячий садок»  с.Прохід (керівник – Миколаюк В.Ю).


« повернутися до списку новин