Навчальний семінар щодо організації безпечного харчування дітей в закладах освіти

21 листопада 2019 року в залі засідань Ратнівської районної ради відбувся навчальний семінар «Вимоги щодо організації харчування в закладах освіти».      Навчання було організовано Волинською обласною державною адміністрацією на виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука від 25.10.2019 року № 37580/0-19 щодо організації безпечного харчування дітей в закладах освіти.

На навчання було винесено наступні питання:

• відповідальність за організацію харчування в закладах освіти;
  • застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів;
  • дотримання норм харчування;
  • відповідні умови організації санітарно-гігієнічних правил харчування в закладах освіти;
  • належні умови дотримання загальної гігієни (програми передумов);
  • вимоги системи НАССР до закладів освіти.

Учать у навчанні взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Матвійчук, Валентин Андросюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівники освітніх закладів району і ОТГ та медичні сестри, які працюють в освітніх установах.