Нарада керівників закладів освіти району.

24 квітня 2019 року в залі засідань районної ради відбулась нарада керівників закладів освіти району. На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Підсумки проведення атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році (Тетяна Ганжа, завідувачка районним  методичним кабінетом).
  2. Підготовка та проведення  державної підсумкової атестації та ЗНО-2019 (Тетяна Данилюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту).
  3. Прийом дітей до перших класів у 2019 році (Тетяна Ганжа, завідувачка районним  методичним кабінетом).
  4. Підготовка до проведення оздоровчої кампанії (Микола Царук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту).
  5. Порядок закінчення 2018-2019 навчального року (Валентин Андросюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту)
  6. Різне (фінансові питання, проведення польових зборів з предмету Захист Вітчизни, проведення туристичних змагань серед учнів та інші)