Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

10 жовтня 2019 року на базі НВК №1 смт Ратне відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Під час наради розглянуті наступні питання: про організацію освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти в 2019-2020 навчальному році, оцінювання навчальних досягнень учнів 1-2 класів, організація навчання дітей з особливими освітніми потребами, організація роботи з обдарованими учнями  та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році, умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Вела нараду завідувач районним методичним кабінетом Тетяна  Ганжа та запрошена до виступу директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Рудчик.