Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

      07 грудня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М.Заліпи проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якій взяли участь 74 школярі  7-11 класів із 28 освітніх закладів району.

     За рішенням районного журі олімпіади призові місця здобули:

                                                   І місце

     -  Троць Максим, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники  (вчитель Солонінко В.С.);

     - Михалевич Анастасія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Осіюк В.О.);

     - Володько Олег, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси (вчитель Мельничук О.П.);

     - Лукашук-Петренко Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Осіюк В.О.);

     - Лахтюк Аліса, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Осіюк В.О.).

                                             ІІ місце

     - Соботович Софія, учениця 7 класу ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди  (вчитель Дудка М.Р.);

     - Зинюк Роман, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Датинь (вчитель Савлук В.В.);

     - Дудкевич Олена, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Кос О.І.);

     - Цап Яна, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Неводнічик С.А.);

     -  Оніщук Максим, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники  (вчитель Солонінко В.С.);

     - Артемук Назар, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Датинь (вчитель Савлук В.В.);

     - Тимощук Богдан, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель (вчитель Рябченко Ж.Ф.).

                                           ІІІ місце

       - Сопронюк Аніта, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Козел А.П.);

        - Сачанюк Максим, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Ліпіна А.М.);

        - Ковч Надія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Неводнічик С.А.);

        - Гаржа Олександра, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель (вчитель Рябченко Ж.Ф.);

       - Штик Любов, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  Язавні (вчитель Октисюк Г.П.);

       - Оївчик Анастасія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. П.-Річицькі (вчитель Менько Т.В.);

        - Волошина Юлія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Осіюк В.О.);

       - Мельничук Владислав, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Луць В.П.);

       - Макарчук Ілля, учень 8 класу  ОЗЗСО «Самарівський ліцей» (вчитель Шинкарук О.П.);

       - Куцевич Юлія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Осіюк В.О.);

       - Козел Анастасія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Кос О.І.);

      - Чернецька Тетяна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Шинкарук Я.В.);

      - Сверба Володимир, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Ліпіна А.М.);

      - Капітула Юрій, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Трофимчук В.С.);

       - Штик Тетяна, учениця 11 класу  ОЗЗСО «Самарівський ліцей» (вчитель Шинкарук О.П.);

       - Ваконюк Максим, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Шинкарук Я.В.);

      - Лойко Олександр, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Михалевич О.В.);

      - Глущук Олександр, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Ліпіна А.М.).



« повернутися до списку новин