Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради інформує

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради працює в режимі карантину дистанційно, шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Батьки або законні представники дитини можуть подати заяви на проходження комплексної оцінки розвитку дитини самостійно в електронній автоматизованій системі (ІСУО). Також фахівці надають консультації, рекомендації батькам та педагогічним працівникам закладів загальної середньої і дошкільної освіти в асинхронному або онлайн режимах щоденно, протягом робочого часу.

Рекомендації для батьків дітей з особливими освітніми потребами на період карантину.

завантажити

Методичні рекомендації батькам для розвитку мовлення дитини

Математичні ігри молодшим школярам

Маленька дитина та її «великі» емоції