27 лютого 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.В.Газіна» смт Ратне  відбулось засідання школи професійної майстерності вчителів географії на тему «Реалізація дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності на уроках географії».

Миронюк К.П., керівник школи професійної майстерності,акцентувала увагу присутніх на ролі та значенні дослідно-експериментальної діяльності під час вивчення географії, зокрема, при проведенні досліджень з учнями 8 класу. Досвідом роботи щодо здійснення інноваційної діяльності на уроках географії поділились з присутніми Аврамук О.М., вчитель географії НВК с.Броди               («Лепбук на уроках географії») та Шишко Г.В., вчитель географії НВК с.Здомишель ( «Орієнтування на місцевості»). Новак Н.П., методист РМК, зосередила  увагу присутніх на ролі та значенні самоосвіти для підвищення професійного росту  вчителів географії  в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Завершилось засідання  підведенням підсумків роботи, наданням методичних рекомендацій  та індивідуальними консультаціями.