VIІІ-мі туристсько – краєзнавчі змагання серед учнівської молоді, присвячені пам’яті Миколи Свіржевського

З   метою  популяризації  туризму, здорового способу життя  серед  школярів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Ратнівським районним центром дитячої та юнацької творчості з 10 по 12 червня проведено  VIІІ-мі  туристсько – краєзнавчі змагання серед учнівської молоді, присвячені пам’яті Миколи Свіржевського в с.Броди озеро Чисте узбережжя «Бродівська пральня». У змаганнях взяли  участь команди закладів освіти с.Здомишель, с.Броди, с. Жиричі, с.Прохід, с.Гірники, с.Сільце, с.Комарове, с.Конище, с.Кортеліси, с.Височне, с.Млинове,                       с. Краска,  смт Заболоття, Ратнівської №1 та №2.

Протягом трьох днів учасники брали участь у туристко-краєзнавчих змаганнях: «Спортивне орієнтування», «Крос-похід», «Смуга перешкод» та «Конрсній програмі» («В’язання вузлів», «Художня самодіяльність», «Конкурс плакатів», «Туристичний побут», «Конкурс кашоварів»).

В загальному заліку туристко - краєзнавчих змагань серед учнівської молоді, присвячені пам’яті Миколи Свіржевського переможцями стали:

І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім.Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне;

ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Прохід;

ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім. Миколи Заліпи.

Крім цього, юні туристи  змагались у спортивних змаганнях.                          У змаганнях серед дівчат з волейболу перемогу здобули:

І місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія»смт Ратне,

ІІ місце – НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Кортеліси,

ІІІ місце – ЗОШ І-ІІ ступеня с.Краска.

серед хлопців з  футболу:

І місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди,

ІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Кортеліси,

ІІІ місце - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» смт Заболоття.