13 грудня 2018 року НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси радо зустрічала учасників районного семінару вчителів української мови та літератури на тему «Традиційні та інноваційні підходи у вихованні креативної інтелектуальної особистості на уроках словесності».

Гостей вітали учні та педагоги школи. Заступник директора навчального закладу Тетяна Сахарчук ознайомила присутніх з історією та здобутками навчально-виховного комплексу.

Практичну частину семінару розпочала методист районного методичного кабінету Ірина Кручик, наголосивши на важливості формування творчих компетентностей особистості учня на уроках української мови та літератури. В активну роботу воркшопу на тему «Моделі інноваційної діяльності вчителя» гостей залучила Лідія Талашук, вчитель української мови та літератури. Продовжила демонструвати інноваційні методики вчитель Ніні Мосюк, поділившись досвідом роботи з обдарованими учнями в процесі викладання української мови та літератури. Молодий та перспективний вчитель Ірина Ярошук здійснила огляд новинок методичної літератури та розповіла, за допомогою яких матеріалів здійснюють самоосвіту педагоги школи. Учасники заходу ознайомилися з досвідом упровадження інноваційних технологій у практику роботи вчителів-словесників школи, реалізацією зазначеної методичної проблеми, підвищили власний фаховий та методичний рівень.

Продемонструвати власний досвід роботи мали можливість і гості семінару, зокрема Тетяна Полівода, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ступеня с. Височне розкрила тему «Розвиток творчості як засіб сприяння індивідуальному самовизначенню учнів». Не менш важливим було обговорення результатів конкурсів та олімпіад з української мови та літератури, аналіз яких здійснила член журі районного етапу поведених конкурсів Валентина Долюк, вчитель української мови та літератури ЗОШ №2 смт Ратне.

Яскравим прикладом плідної спільної роботи педколективу та учнів став виховний захід, присвячений православному святу Андрія, - «Андріївські вечорниці».

Кожен учасник районного семінару до свого педагогічного доробку отримав матеріали досвіду роботи учителів-словесників школи.