З 3 по 14 червня 2019 року відбулася перша очна сесія для вчителів початкової школи

З 3  по 14 червня 2019 року  відбулася перша очна сесія для вчителів початкової школи,  які у 2020/2021 навчальному році працюватимуть у перших класах за Державним стандартом початкової освіти та сучасними освітніми методиками, що базуються на компетентнісному, особистісно-орієнтованому підходах. Учасниками тренінгів стали 56 педагогів із 38   закладів освіти Ратнівського району.

Концепція НУШ; Державний стандарт НУШ; сучасний вчитель НУШ; особливості розвитку дітей 6-7-річного віку; інтегроване тематичне навчання; педагогіка партнерства: сутність, основні принципи,  шляхи співпраці з батьками; організація ефективного і безпечного освітнього середовища; роль учителя та  участь дітей в організації освітнього середовища –  з  такими   питаннями за загальним напрямком  «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення»  були ознайомлені учасники тренінгу під керівництвом регіональних тренерів НУШ Ганжі Тетяни Анатоліївни та Нінічук Алли Іванівни .

Одним із результатів  плідної  роботи вчителів стало   знайомство з  сучасними технологіями,  методами та прийомами  організації освітнього процесу в початковій школі    планування навчання через дослідження за запитами учнів, створення тематичного лепбука, практика ранкових зустрічей,  «входження в картину», «щодення 3, щоденні 5».

Наступне навчання  чекає педагогів у  серпні 2019 року.