29 листопада 2018 року на базі ЗОШ №2 смт Ратне ім.М.Заліпи відбувся районний семінар-практикум вчителів історії на тему « Діяльнісний підхід як необхідна умова застосування здобутих знань у практичних ситуаціях». Відкрила семінар методист районного методичного кабінету  Новак Н.П., яка акцентувала увагу педагогів на використанні  діяльнісного методу навчання на уроках історії та правознавства в умовах впровадження концепції «Нова українська школа». Вчителі побували на презентаційному уроці вчителя історії, вчителя-методиста ЗОШ №2 смт Ратне ім. М.Заліпи Філюк К.П. на тему « Практична робота. Роль і вплив християнської релігії і церкви на життя руського суспільства». Досвідом роботи  щодо організації практичних занять на уроках історії поділилась з присутніми Бурко М.М.,вчитель історії НВК с.Велимче. Учасники семінару взяли участь у майстер-класах на тему ««Формування навичок самостійної продуктивної діяльності при проведенні практичних робіт на уроках правознавства»  (Поруцко Н.В., вчитель правознавства НВК с.Гірники) та  «Аналітична записка як одна із форм практичної роботи учнів на уроках історії» (Типець С.В.,вчитель історії НВК с.Датинь). Педагоги оглянули експонати кімнати-музею Афганської слави, яка знаходиться в закладі освіти та  поспілкувались з безпосередніми учасниками бойових дій.

Завершився семінар підведенням підсумків роботи та виробленням методичних рекомендацій.