Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

7 грудня 2019 в місті Луцьк відбувся обласний фестиваль творчості «Art Techno Fest – 2019».

7 грудня 2019  в  місті Луцьк відбувся  обласний фестиваль творчості «Art Techno Fest – 2019». Фестиваль пройшов на базі Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під гаслом  «Український вінок – символ національної єдності». Делегацію  Ратнівського району представили  вихованці гуртків  у складі: Гурської  Марії Володимирівни,   вихованки  гуртка «Юний художник» Ратнівського ЦДЮТ;  Андрійчука Олександра Леонідовича, учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Прохід (вихованець  гуртка «Юний користувач» Ратнівського ЦДЮТ),  Горбач Меланії Геннадіївни, учениці НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди (вихованка гуртка «Натхнення») та Аврамук Соломії Андріївни, учениці НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди (вихованка гуртка «Натхнення»)  на чолі з їх керівниками  Дячук Валентиною Адамівною і Антонюком Іваном Олександровичем (корівники гуртків Ратнівського ЦДЮТ),  Куш Жанною Миколаївною, (керівник гуртка «Натхнення» НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Броди) . Юні гуртківці створили та представили  авторський український вінок у різних  номінаціях: ком’ютерна графіка, живопис, початково-технічне моделювання та флористика. Учасники заходу отримали грамоти  обласного управління освіти, науки та молоді ОДА за участь  у фестивалі та багато позитивних емоцій.