Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Турнір юних журналістів

04 березня 2020 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне проходив районний турнір юних журналістів, у якому взяли участь 5 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району: НВК «ЗОШ І-ІІІ № 1-гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне (керівник Мажула С.П.), ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М.Заліпи (керівник Корпач О.М.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (керівники Філюк Ю.В., Козел О.А.) та ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (керівник Дуда Т.А.) із Забродівської ОТГ, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (керівник Бух І.А.) із Заболоттівської ОТГ.

На підставі рішення журі  районного турніру юних журналістів перемоги здобули:

І місце  – команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани ;

ІІ місце – команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» ім. В.Газіна                             смт Ратне;

ІІ місце – команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття;

ІІІ місце  – команда учнів ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                        с. Заброди;

ІІІ місце  – команда учнів ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М.Заліпи.