21 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики по темі «Формування основних компетентностей учнів на уроках і

21 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-      гімназія                       ім. В. Газіна» смт Ратне відбулося     засідання районного методичного об’єднання вчителів         інформатики по темі «Формування основних компетентностей        учнів на уроках інформатики та в позаурочний час».

Урок інформатики у 7 класі на тему «Редагування та форматування електронних таблиць» та майсте-клас «Я роблю      це так…» провела вчитель інформатики Гончарова Т.Ф. Гру-квест «ІНФОманія» підготували вчителі інформатики         Ковч О.В. та Ковч Н.П.

Виконання завдань районної олімпіади з інформаційних технологій  проаналізував Арсенюк Ю.П., вчитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники, керівник районного МО.