У період з вересня по листопад 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне відбулися очні сесії для вчителів початкових класів району, які у 2019/2020 навчальному році навчатимуть учнів перших класів, всього 52 особи.

Під час навчання, яке було організовано із застосуванням інтерактивних технологій, вчителі початкових класів мали змогу детально опрацювати зміст нового Державного стандарту початкової освіти та модельних навчальних програм; ознайомитись з методикою проведення ранкових зустрічей, питаннями щодо ролі учителя у організації освітніх осередків та створенні психологічно безпечного середовища, забезпеченні права вибору дитини, формуванні спільних цінностей та шляхами реалізації принципів педагогіки партнерства через співпрацю з батьками.

Ці навчання проводили сертифіковані тренери Ганжа Тетяна Анатоліївна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту та Нінічук Алла Іванівна, учитель початкових класів НВК с. Щедрогір.

Зустрічі проходили в атмосфері співпраці й педагогічної творчості.