Оголошення конкурсу на зайняття посад  фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради оголошує конкурс на зайняття посад:

вчителя-дефектолога (сурдопедагога);

вчителя-дефектолога (олігофренопедагога)

практичного психолога.

Вимоги до претендентів на посади фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради:
 вища педагогічна (психологічна) освіта  ступеня магістра. С
таж роботи за фахом три  роки, досвід роботи з дітьми з особливими потребами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до  конкурсної комісії такі документи:

копію паспорта громадянина  України;

письмову заяву про участь у конкурсі,  до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів ) про освіту із додатками;

заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією;

письмову згоду на збір та  обробку персональних даних;

– копію військово-облікового документа (для військовозобовязаних).

Конкурс передбачає  складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний  іспит кандидатів проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки.

Прийом документів проводиться протягом 22 календарних днів з дня опублікування оголошення   конкурсу (01.02.2019р.) за адресою: вул.Центральна, 19, смт Ратне, (каб. 14) osvitrt@ukr.net, тел. (03366) 22568.