06 грудня 2018 року згідно плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче відбувся районний семінар фахівців психологічної служби з теми «Психологічна готовність та адаптація першокласників до школи в умовах Нової української школи».

З вітальним словом до працівників психологічної служби району звернулися першокласники. Директор школи Тетяна Павлович презентувала учасникам семінару навчальний заклад.

Відкрила семінар методист райметодкабінету Ірина Кручик, яка наголосила на важливості роботи психологічної служби та націлила на нові завдання психологів та соціальних педагогів у Новій українській школі.

В рамках практичної частини семінару соціальний педагог Вікторія Каган та практичний психолог Олег Онанчук провели тренінгове заняття - «Психолого-педагогічний супровід процесу адаптації першокласників» з учасниками семінару. В практичних вправах та обговореннях учасники тренінгу розпізнавали ознаки адаптації та дезадаптації першокласників, в ході роботи відпрацювали методику «Казкотерапії» для організації входження першачків у простір шкільного життя та готовності до навчання .

Гості семінару мали можливість побачити та проаналізувати досвід роботи практичного психолога та соціального педагога в презентації «Система роботи психологічної служби з проблеми адаптації першокласників до школи».