Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

26 жовтня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи  відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 161 школяр із 34 закладів загальної середньої освіти.

     За підсумками роботи районного журі Конкурсу перемоги здобули:

                                          5 клас

  І місце – Бігун Олександр, ОЗЗСО с. Самари, вчитель Назарук О.М.

ІІ місце – Тарасюк Лілія, НВК с. Язавні, вчитель Штик О.В.

                 Прач Олександра, ЗОШ № 2 смт Ратне, вчитель Сільчук А.А.

                 Денисюк Дарина, НВК № 1-гімназія смт Ратне, вчитель Глущук І.Ф.

    ІІІ місце –  Сільчук Юлія, НВК с. М.-Річицькі, вчитель Нінічук С.М.

                        Корецький Дмитро, НВК с. Видраниця, вчитель Андріюк Л.Н.

                        Бойко Вероніка, НВК с. Заліси, вчитель Кисіль І.А.

                        Пех Кароліна, НВК с. Здомишель, вчитель Шинкарук Р.В.

                                                6 клас

        І місце – Баран Олена, НВК с. Замшани, вчитель Бірук Т.С.

       ІІ місце – Горнік Ангеліна, НВК с. Млинове, вчитель Горнік М.Я.

                        Середюк Дарина, НВК с. М.-Річицькі, вчитель Дейнека С.А.

      ІІІ місце – Мойсійчук Юлія, НВК с. Тур, вчитель Менько Р.В.

                        Левчук Аліна, НВК с. Поступель, вчитель Нікончук С.А.

                        Нікончук Оксана, НВК с. Велимче, вчитель Видрич Н.В.

                        Білітюк Владислава, НВК смт Заболоття, вчитель Бух І.А.

                                               7 клас

        І місце – Рудчик Антоніна, НВК с. Видраниця, вчитель Лахтюк Г.М.

      ІІ місце – Соботович Софія, ОЗО НВК с. Заброди, вчитель Тарасюк К.М.

                       Мельничук Олена, НВК с. Заліси, вчитель Кисіль І.А.

                       Дудкевич Олена, ЗОШ № 2 смт Ратне, вчитель Хозей О.М.

                       Марчук Дарина, НВК с. Замшани, вчитель Козел О.А.

     ІІІ місце – Собран Вікторія, НВК с. Поступель, вчитель Мицюк Г.М.

                       Михалевич Олег, НВК с. Кортеліси, вчитель Мосюк Н.Я.

                       Сильчук Катерина, НВК с. Залухів, вчитель Ярошик Л.П.

                       Гаржа Олександра, НВК с. Здомишель, вчитель Головій Г.Д.

                                                8 клас

       І місце – Самарчук Соломія, НВК с. Річиця, вчитель Савчук В.С.

     ІІ місце – Лукашик Марія, ЗОШ № 2 смт Ратне, вчитель Долюк В.М.

    ІІІ місце – Мартинюк Катерина, НВК  №1-гімназія смт Ратне, вчитель Лук’янюк Г.А.

                   Головій Вікторія, НВК смт Заболоття, вчитель Шевчук Т.М.

                   Аврамук Катерина, НВК с. Гірники, вчитель Гурська Н.М.

                   Козел Оксана, НВК с. Здомишель, вчитель Головій Г.Д.

                   Недзельська Катерина, НВК с. Замшани, вчитель Козел О.А.

                   Трофимук Анастасія, НВК с. С.-Оріхові, вчитель Тарасюк Л.А.

 

 

 

                                            9 клас

     І місце – Сідловська Юлія, НВК с. Замшани, вчитель Козел О.А.

   ІІ місце – Шинкарук Христина, НВК с. С.-Оріхові, вчитель Октисюк Т.І.

                    Дейнека Вікторія, НВК  №1-гімназія смт Ратне, вчитель Корінчук А.І.

                    Шевчик Христина, НВК с. Видраниця, вчитель Андріюк Л.Н.

 ІІІ місце – Михалевич Анна, ЗОШ № 2 смт Ратне, вчитель Северенюк Л.А.

                    Корнелюк Вікторія, ОЗЗСО с. Самари, вчитель Петручик В.Ф.

                    Глущук Ярослав, НВК смт Заболоття, вчитель Грицюк Г.М.

                    Павлович Марія, НВК с. Велимче, вчитель Давидович Н.І.

                                             10 клас

   І місце  – Кошелюк Юлія, НВК с. Річиця, вчитель Самарчук Н.І.

  ІІ місце – Філозоф Вероніка, НВК с. Велимче, вчитель Павлович О.М.

                    Савченко Оксана, НВК с. Поступель, вчитель Мицюк Г.М.

 ІІІ місце – Тимощук Ірина, НВК с. Здомишель, вчитель Шинкарук Р.В.

                    Ващук Анастасія, НВК с. Гірники, вчитель Вознюк І.М.

                    Михальчук Олена, НВК с. Видраниця, вчитель Лукашук В.П.

                    Октисюк Аня, НВК с. С.-Оріхові, вчитель Октисюк Т.І.

                                             11 клас

    І місце – Харлампович Софія, НВК № 1-гімназія смт Ратне, вчитель Лук’янюк Г.А.

   ІІ місце – Куничник Анастасія, НВК с. Гірники, вчитель Горох В.В.

                    Дордюк Анастасія, ОЗЗСО с. Самари, вчитель Штик Л.М.

  ІІІ місце – Шинкарук Ольга, НВК с. С.-Оріхові, вчитель Октисюк Т.І.

                    Шум Дарина, ЗОШ № 2 смт Ратне, вчитель Мицюк О.В.



« повернутися до списку новин