21 грудня 2018 року на базі НВК №1-гімназія ім. В Газіна смт Ратне відбувся районний семінар вчителів біології на тему «Науково-методичний супровід розвитку професійної діяльності вчителів біології в умовах реалізації Концепції «Нова українська школ

21 грудня 2018 року на базі НВК №1-гімназія ім. В Газіна  смт Ратне відбувся районний семінар вчителів біології на тему «Науково-методичний супровід розвитку професійної діяльності вчителів біології в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

У ході семінару розглянуто такі питання:

1. Безперервний професійний та особистісний розвиток педагогів як ключова умова впровадження Концепції «Нова українська школа». (Новак Н.П.,методист РМК)

2. Формування цілісного уявлення про історію та сучасний стан систематики як науки (опрацювання методичного посібника Леонтьєва Д.В. «Система органічного світу. Історія та сучасність») (Степанець Г.І., вчитель біології НВК №1-гімназія ім.В.Газіна смт Ратне; Ковч Т.С., вчитель біології НВК с.Гірники)

3. Лепбук як засіб реалізації проектної діяльності на уроках біології.( Жолоб О.О., вчитель біології НВК №1-гімназія ім.В.Газіна смт Ратне)

4. Ед’ютеймент як інструментарій розвитку професійної діяльності вчителя Нової української школи. (Новак Н.П.,методист РМК)

На завершення семінару учасники відмітили, що в процесі організації власної практичної діяльності необхідно враховувати провідну роль самоосвіти, індивідуалізацію навчання, практичну зорієнтованість здобутих знань, наступність, системність і неперервність.