01 грудня 2018 року проходила районна олімпіада з астрономії, в якій взяли участь 16 учнів із 11 освітніх закладів.

01 грудня  2018 року  проходила районна олімпіада з астрономії, в якій взяли  участь 16 учнів із 11 освітніх закладів. За підсумками роботи  журі перемоги здобули:

І місце

-  Кац Сергій, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                    с. Велимче (вчитель Трофимчук В.С.);

- Капітула Василь, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Трофимчук В.С.).

ІІ місце

- Бірук Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»        с. Замшани (вчитель Михалевич О.В.);

- Повх Іван, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне                                ім. М. Заліпи (вчитель Філіпчук Л.П.).

ІІІ місце

- Цап Владислав, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Неводнічик С.А.);

- Антонюк Олена, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Здомишель (вчитель Нифодюк К.В.);

- Мороз Андрій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»        с. Жиричі (вчитель Ковальчук А.А.).