Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Cемінар вчителів географії та біології на тему «Вивчення природно-заповідного фонду Волинської області».

18 жовтня 2018 року  на базі  Шацького національного парку  відбувся  семінар вчителів географії та біології на тему «Вивчення природно-заповідного фонду Волинської області». В ході семінару педагоги ознайомились  з  історією створення та структурою  природно  - заповідного фонду національного парку, відвідали  іхтіологічний заказник місцевого значення «Соминець» , озера  Світязь та Люцимер. Цікавою та змістовною була екскурсія  до «Музею фауни»  Шацького лісового коледжу ім. В.Сулька.

Педагоги побували  на науково - дослідній станції «Уран-3» фізико-механічного інституту імені Г.Карпенко НАН України. За допомогою даного радіотелескопу  ведуться радіометричні та оптичні спостереження за сонячною активністю. На сьогодні -  це єдиний у світі радіотелескоп , який працює у декаметровому діапазоні радіохвиль.

В ході роботи  семінару педагоги  збагатили  свої знання щодо вивчення  природних  процесів екологічних  систем   озерно-болотно- лісових комплексів, ведення моніторингу за змінами екосистем, екологічного  прогнозування.« повернутися до списку новин