Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

7 серпня 2019 року на базі табору «Супутник», що у с. Світязь, обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулось спільне розширене засідання колегії відділів освіти, молоді та спорту Ратнівської та Шацької райдержадміністрації.

     27 серпня 2019 року на базі табору «Супутник», що у с. Світязь, обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулось спільне розширене засідання колегії відділів освіти, молоді та спорту Ратнівської та Шацької райдержадміністрації.

На колегії були присутні керівники освітніх закладів та голови профспілкових комітетів обох районів.

З доповіддю «Досягнення та проблеми на шляху створення НУШ» виступила Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької районної державної адміністрації.

Ключук Олена, керуюча філією ОЗЗСО «Світязький ліцей», ЗОШ І-ІІ ступеня с. Смоляри-Світязькі, розповіла про співпрацю з батьками щодо покращення матеріальної бази закладу.

Начальник гуманітарного відділу Шацької ОТГ Анатолій Павлей ознайомив присутніх з діяльністю освітніх закладів в умовах громади.

Заступник директора опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Світязький ліцей» Шацької районної ради Ірина Бондар проаналізувала роботу закладів в умовах НУШ.

З доповіддю «Про підсумки роботи освітньої галузі району, молодіжної політики, фізичної культури та спорту за 2018/2019 навчальний рік та пріоритетні напрямки розвитку на 2019/2020 навчальний рік» виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації Тетяна Данилюк. (Доповідь додається)

Про діяльність закладу освіти в умовах фінансової незалежності розповів директор НВК с. Гірники, Олександр Ковч.

Корпач Валентина, вчитель початкових класів НВК с.Прохід, розповіла про переваги Нової української школи.

Після обговорення доповіді було прийнято рішення (додається).

 

Доповідь

Рішення



« повернутися до списку новин