01 грудня 2018 року відбулася районна олімпіада з інформатики (програмування) серед учнів 8-11 класів, у якій взяли участь 20 школярів із 13 освітніх закладів.

За результатами роботи журі перемоги здобули:

І місце:  -  Куничник Сергій,  учень 11 класу  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

- Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне (вчитель Ковч О.В.).

ІІ місце:  - Федорук Тарас, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Жиричі (вчитель Федорук В.С.).

ІІІ місце -  Луць Едуард, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Головій О.П.).

На обласній олімпіаді з інформатики честь району будуть захищати: Куничник Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»         с. Гірники,   Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне. Бажаємо успіху!