Зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти зазначеної громади.

25 лютого 2019 року, за ініціативи заступника голови  з гуманітарних питань Самарівської обєднаної  територіальної громади Галини Хомук,  в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради  відбулася робоча  зустріч з керівниками закладів загальної середньої освіти зазначеної громади. Директор інклюзивно-ресурсного центру, Олена Рудчик, презентувала комунальну установу, ознайомила присутніх з напрямками   роботи центру.  У формі дискусії   було обговорено питання нормативно-правового поля що стосується освіти дітей з особливими потребами, зокрема  індивідуальної форми та інклюзивного навчання. Олена Рудчик  зосередила увагу директорів на  необхідності проведення просвітницької діяльності  серед батьків, педагогічних працівників  щодо права дітей з особливими  потребами на здобуття якісної та доступної  освіти. Директори висловили свою позицію щодо необхідності укладання договору про співпрацю та співфінансування між інклюзивно-ресурсним центром та Самарівської ОТГ з метою забезпечення  реалізації права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.