Захід в інклюзивно-ресурсному центрі «Ходить по Землі Святий Миколай»

Велелюдно, врочисто було відзначено 19 грудня 2019 року  День Святого Миколая в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради. Для дітей цей день був  багатий на ігри, розваги  та подарунки, день  яскравих вражень і приємних  несподіванок.  Організатори свята –  працівники інклюзивно-ресурсного центру подбали про те, щоб воно залишило хорошу згадку  та новорічний настрій в дитячих сердечках. Малята разом з педагогами, мамами та бабусями виготовляли новорічні іграшки, прикрашали ялинку, з пластичних матеріалів ліпили сніговиків, розфарбовували рукавички, брали участь у  естафетах та  інших розвагах.  Батьки щиро дякували працівникам інклюзивного центру, учням загальноосвітньої школи № 2 смт Ратне, які виступали в ролях Святого Миколая, янголів та дівчинки – україночки, спонсору Шульзі Альоні Сергіївні, власниці магазину «Фортеця солодощів» за організацію дійства за щирі дитячі посмішки і, звісно ж за солодкі подарунки. Задоволення, радість  в дитячих очах вкотре переконали усіх присутніх на святі, якою великою місією є справа спільно творити добро і  дарувати один одному  любов.