Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури по темі: «Сучасний інструментарій вчителя-словесника».

27  лютого 2020 року  на  базі  НВК  «ЗОШ І-ІІІ  ступеня-дитячий  садок»

с. Здомишель відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури  по темі: «Сучасний інструментарій вчителя-словесника».

Ця тема є актуальною  й цікавою, адже сучасний учитель повинен майстерно володіти різноманітними інформаційними технологіями, вміти зацікавити, креативно подати навчальний матеріал, спонукати учнів до пізнання нового.

Семінар-практикум відкрила Тетяна Ганжа, завідувачка районним методичним кабінетом  відділу  освіти, молоді та спорту Ратнівської  РДА, яка окреслила тему, мету, завдання семінару та зазначила, що головна мета  освіти – це створення школи, яка даватиме учням не лише знання, а й уміння застосовувати ці знання у житті.

Учасники семінару відвідали урок української  літератури в 11 класі за темою: «Василь Симоненко «витязь молодої  української поезії», який майстерно провела Раїса Шинкарук, вчитель даного закладу. Учителька продемонструвала і майстер-клас, в ході якого  ознайомила присутніх з сучасними методами і прийомами своєї роботи.

Учасники  семінару ознайомились із Дорожньою картою впровадження хмарних сервісів в освіті, опрацювали матеріал пов’язаний із поняттям та концепцією ментальних карт та попрактикувались у створенні власних.

Ольга Сметюх, вчитель-словесник НВК с. Здомишель, доречі, переможець обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020», підготувала цікаву презентацію  «Медіаосвіта у власній педагогічній діяльності».

Ще гості відвідали майстер-класи вчителів української мови та літератури Олени Мицюк (ЗОШ № 2 смт Ратне) та Людмили Чернусь (НВК с. Здомишель), які продемонстрували сучасні форми роботи на уроках мови та літератури.

Семінар був змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності. Учителі  з радістю поділилися своїми «родзинками» з колегами. Всі присутні отримали не лише позитивний настрій, а й поповнили свої методичні скарбнички.