Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Районний семінар вчителів історії

25 лютого 2020року на базі ЗОШ №2 смт Ратне імені М.Заліпи  відбувся  районний семінар вчителів історії на тему «Інтегровані змістові лінії як засіб реалізації ключових і предметних компетентностей на уроках історії».

Відкрила семінар Наталія Новак, методист районного методичного кабінету, яка зосередила увагу педагогів  на співвідношенні реалізації інтегрованих змістових ліній на уроках історії з ключовими компетентностями. Досвідом роботи щодо навчання історії через реалізацію інтегрованих змістових ліній поділились з колегами:

-   Борзовець В.М., вчитель історії НВК №1-гімназія ім.В.Газіна смт Ратне (Інтегрована  лінія  «Екологічна безпека»);

- Пчелінцев М.Л., вчитель історії ЗОШ №2 смт Ратне ім.М.Заліпи (Інтегрована лінія «Громадянська відповідальність»);

-    Дудік А.В., вчитель історії НВК с.Гірники (Інтегрована лінія «Здоров’я і безпека»);

•  Краєвська В.В., вчитель історії НВК с.Кортеліси ім.В.Корнелюка

(Інтегрована лінія «Підприємливість і фінансова грамотність»).

Особливий  акцент під час роботи семінару було зроблено  на методи формування предметних компетентностей  учнів на уроках історії. Досвідом роботи щодо формування в учнів таких компетентностей  поділилася з колегами  Ковальчук Н.С., вчитель історії НВК с.Жиричі.

Філюк К. П., вчитель історії ЗОШ №2 смт Ратне ім. М.Заліпи презентувала учасникам  семінару  одну із сучасних моделей навчання  «Перевернуте навчання: крок до змін».

На завершення семінару були  вироблення методичні рекомендації щодо навчання історії школярів через реалізацію інтегрованих змістових ліній.