Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

засідання школи молодого вчителя початкових класів.

Відповідно плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 13 грудня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1- гімназія» смт Ратне проведено  засідання школи молодого вчителя початкових класів.

         Розпочала роботу ШМВ завідувач районного методичного кабінету Тетяна Ганжа, яка ознайомила присутніх з темою чергового  засідання.

         Керівник школи молодого вчителя  Оксана Томащук поділилась досвідом з використання новітніх технологій при викладанні математики у початкових класах. Педагоги-початківці мали можливість відвідати урок  математики у 2 класі з теми «Круглі трицифрові числа. Дія ділення. Задачі на знаходження третього доданку», який провела Томащук О.В. На уроці вчителька використала методи для розвитку креативного мислення ,  а також різні форми роботи на закріплення вивченого матеріалу.

         У практичній частині молоді педагоги успішно презентували свої напрацювання по даній темі.У процесі обговорення відкритих заходів членами ШМВ були вироблені практичні рекомендації.« повернутися до списку новин