засідання школи молодого вчителя початкових класів.

Відповідно плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 13 грудня на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1- гімназія» смт Ратне проведено  засідання школи молодого вчителя початкових класів.

Розпочала роботу ШМВ завідувач районного методичного кабінету Тетяна Ганжа, яка ознайомила присутніх з темою чергового  засідання.

Керівник школи молодого вчителя  Оксана Томащук поділилась досвідом з використання новітніх технологій при викладанні математики у початкових класах. Педагоги-початківці мали можливість відвідати урок  математики у 2 класі з теми «Круглі трицифрові числа. Дія ділення. Задачі на знаходження третього доданку», який провела Томащук О.В. На уроці вчителька використала методи для розвитку креативного мислення ,  а також різні форми роботи на закріплення вивченого матеріалу.

У практичній частині молоді педагоги успішно презентували свої напрацювання по даній темі.У процесі обговорення відкритих заходів членами ШМВ були вироблені практичні рекомендації.