21 грудня 2019 року проходила районна олімпіада з астрономії, в якій взяли участь 16 учнів із 11 закладів освіти району.

За підсумками роботи  журі перемоги здобули:

І місце

- Капітула Юрій, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Трофимчук В.С.);

- Каць Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче (вчитель Трофимчук В.С.);.

ІІ місце

- Лях Олександр, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір (вчитель Неводнічик С.А.);

- Ваконюк Максим, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне (вчитель Шинкарук Я.В.).

ІІІ місце

- Янчук Ілля, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Ліпіна А.М.);

- Шевчик Тарас, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Рудчик С.А.).