Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики

20 лютого 2020 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                     с. Гірники відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики по темі «Метод проектів як засіб розвитку дослідницької діяльності учнів під час вивчення фізики».

Про досягнення та проблеми освітнього закладу розповів директор НВК Олександр Ковч.

Вчителі фізики району спостерігали урок фізики у 9 класі з теми                                  «Атомна енергетика України. Екологічні проблеми атомної енергетики.», підготовлений Валентиною Солонінко.

Досвідом роботи про формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики за допомогою проектних технологій  поділилась Валентина   Осіюк, вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне, керівник районного методичного об’єднання.

Цікаво захищали власні проекти учні закладу.

На практичному занятті учнівські проекти демонстрували члени методичного об’єднання: Андрій Козел, вчитель НВК № 1-гімназія смт Ратне, Анастасія Ковальчук, вчитель НВК с. Жиричі, Марія Дмитрук, вчитель НВК с. Конище.