30 листопада 2019 року відбулася районна олімпіада з інформатики (програмування), в якій взяли участь 23 учні із 13 закладів освіти району.

За рішенням журі олімпіади перемоги здобули:

І місце –  Ковч Вікторія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

Ваконюк Максим, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1- гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне (вчитель Ковч О.В.).

ІІ місце – Михалевич Олег, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мосюк В.П.);

Олексюк Стефан, учень 10 класу ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Повх В.М.);

Савчук Дмитро, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця (вчитель Тарасюк В.В.).

ІІІ місце – Данилюк Ярослав, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Арсенюк Ю.П.);

Олексюк Ян, учень 8 класу ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Повх В.М.);

Ключук Владислав, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня смт Ратне                    ім. М. Заліпи (вчитель Русинчук А.П.).