Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

14 грудня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 119 школярів 5-11 класів із 33 освітніх закладів району.

      14 грудня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 119 школярів  5-11 класів із 33 освітніх закладів району.

     За рішенням журі районної олімпіади призові місця здобули:

                                                   І місце

- Данилевич Павло, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);

- Лях Юлія, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);

- Томашук Дмитро, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);

- Семенюк Мілана, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Семенчук Л.І.);

- Чернецька Тетяна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);

- Кушмирук Дмитро, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);

- Лахтюк Аліса, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.).

                                             ІІ місце

- Антонюк Володимир, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Прохід (вчитель Чашук Н.М.);

- Семенчук Анна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);

- Рудчик Антоніна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);

- Сопронюк Аніта, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);

- Самарчук Любомир, учень 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

- Цап Яна, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);

- Банах Яна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. Якушів (вчитель Тимощук Л.І.);

- Шинкарук Оксана, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

- Ваконюк Максим, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сілянкова Т.А.).

 

                                              ІІІ місце

- Гулянська Емілія, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);

- Літвін Світлана, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  Млинове (вчитель Бебес С.Ф.);

- Мороз Ілля, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Максимук С.П.);

- Шевчик Андрій, учень 6 класу ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди (вчитель Шум Л.М.);

 - Охрімук Анна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Ковальчук В.І.);

- Середюк Дарина, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);

- Шпак Володимир, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Магдисюк В.П.);

- Корецький Артем, учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Кіпень І.І.);

- Юхимчук Катерина, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  Сільце (вчитель Бенедисюк М.В.);

- Старушик Іоанна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);

- Бляшук Вікторія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ступеня с. П.-Річицькі (вчитель Бляшук В.М.);

- Пікун Олександра, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);

- Дудкевич Олена, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Михалевич Л.М.);

- Кулиніч Іванна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Маковецька К.І.);

- Кіпень Ангеліна, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кіпень Л.С.);

- Ковч Вікторія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Аврамук О.А.);

- Шинкарук Христина, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

- Гурич Анатолій, учень 11 класу ОЗЗСО «Самарівський ліцей» (вчитель Демидюк Н.В.).

- Шевчик Тарас, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.).           

 



« повернутися до списку новин