Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

22 грудня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 131 школяр 5-11 класів із 31 освітнього закладу району.

22 грудня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне проходив ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якій взяли участь 131 школяр  5-11 класів із 31 освітнього закладу району.

     За рішенням районного журі олімпіади призові місця здобули:

                                                   І місце

     - Шевчик Андрій, учень 5 класу с. Заброди (вчитель Шум Л.М.);

    - Томашук Дмитро, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);

    - Кіпень Ангеліна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі (вчитель Кіпень Л.С.);

    - Собран Олександр, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Поступель (вчитель Мицюк О.М.);

    - Шинкарук Оксана, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

    - Лахтюк Аліса, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);

    - Гурич Вікторія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Кіпень Н.П.).

                                             ІІ місце

     - Козловський Роман, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заліси (вчитель Мельничук Т.М.);

     - Шпак Володимир, учень 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття (вчитель Луць В.П.);

     - Сопронюк Аніта, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сопронюк В.П.);

    - Самарчук Любомир, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

    - Цап Яна, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);

    - Ковч Вікторія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Аврамук О.А.);

    - Мерчук Марія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.).

                                    ІІІ місце

     - Корецький Артем, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);

    - Лях Юлія, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с.  Щедрогір (вчитель Кацевич В.А.);

    - Середюк Дарина, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с.  М.-Річицькі (вчитель Дударчук О.М.);

    - Семенчук Анна, учениця 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Кіпень Н.П.);

    - Троць Максим, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Мороз Ю.П.);

    - Рудчик Антоніна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);

   - Панасюк Олександр, учень 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди (вчитель Борецька О.В.);

    - Дудкевич Олена, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Динь М.Л.);

    - Костючик Марія, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця (вчитель Геналюк В.Я.);

    - Старушик Іоанна, учениця 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);

    - Семенюк Мілана, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Семенчук Л.І.);

    - Кулиніч Іванна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Маковецька К.І.);

    - Бошель Юлія, учениця 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Тур (вчитель Мороз О.В.);

    - Карпік Богдан, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.);

   - Шевчик Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Токарська М.М.);

   - Сідловська Юлія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Балик Г.І.);

   - Шинкарук Христина, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. С.-Оріхові (вчитель Солдатенко Н.Г.);

   - Ваконюк Максим, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт   Ратне (вчитель Сілянкова Т.А.);

   - Кушмирук Дмитро, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Колотюк І.К.);

   - Шевчик Тарас, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця (вчитель Дейнека С.С.);

   - Мажула Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси (вчитель Мажула Р.П.).



« повернутися до списку новин