Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Pайонний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки-2020»

 9 січня 2020 року   у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 смт Ратне ім.Миколи Заліпи відбувся районний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки-2020»  серед учнів закладів  освіти району. У  відбірковому етапі конкурсу  взяли участь  29 юних вокалістів із 14 закладів освіти району, у фінальному етапі конкурсу -  13  школярів. За результатами конкурсу юні вокалісти нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 у відбірковому етапі

Молодша  група

І місце – Матвіюк Владислав, учень НВК с.Броди

ІІ місце – Мартинюк Ангеліна, вихованка Ратнівського ЦДЮТ

               Лук’янюк Вероніка, учениця НВК с.Комарове

ІІІ місце – Харлампович Володимир, учень НВК с.Конище

                 Ковальчук Дарина, учениця НВК с.Жиричі

Середня група

Гран-прі – Придатко Анастасія, учениця НВК с.Гірники

І місце – Заєць Софія, учениця  НВК №1 смт Ратне

ІІ місце  - Лук’янюк Лідія, учениця НВК с.Комарове

ІІІ місце – Петручик Анна,учениця НВК с.Здомишель

                    Куничник Юлія, учениця ЗОШ №2смт Ратне

                    Кисіль Ілля, учень  ЗОШ с.Краска

                    Аврамук Володимир, учень НВК с.Сільце

Старша група

І місце - Харковець Іванна, учениця НВК с.Здомишель

ІІ місце – Павлючик Діана, учениця НВК №1-гімназія смт Ратне

                Михалевич Анна, учениця ЗОШ №2смт Ратне

ІІІ місце – Панасюк Світлана,учениця  НВК с.Броди

у фінальному етапі  

Молодша  група

І місце - Глинянко Емілія, учениця НВК смт Заболоття

ІІ місце – Приймачук Даніїл, учень ЗОШ с.Межисить

            – Матвіюк Владислав,учень  НВК с.Броди

ІІІ місце  - Дідицька  Дарина,учениця  с.Замшани

Середня група

Гран-прі – Придатко Анастасія, учениця НВК с.Гірники

І місце – Лішуга Анастасія, учениця  НВК с.Тур

ІІ місце – Токарська Маргарита, учениця НВК с.Видраниця

ІІІ місце – Цумик Анна, учениця НВК с.Самари-Оріхові

Старша група

Гран-прі – Чих Валентина, учениця НВК с.Велимче

І місце – Харковець Іванна, учениця НВК с.Здомишель

ІІ місце – Козловська Надія, учениця НВК с.Заліси

                  Дудка Дарина, учениця НВК с.Замшани

ІІІ місце – не присуджувалося



« повернутися до списку новин