Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

Олімпіади для учнів 4-их класів

                                Олімпіади для учнів 4-их класів

      Традиційно у нашому районі на весняних канікулах для учнів 4-их класів на базі НВК № 1 смт Ратне відбулися учнівські олімпіади з базових дисциплін: української мови, математики, «Я і Україна». В олімпіаді взяло участь 72 учні з 34 навчальних закладів району (в тому числі: 11 учнів Заболоттівської ОТГ, 18 Забродівської ОТГ, 10 Самарівської ОТГ,  8 Велимчанської ОТГ).

      Завданням учнівських олімпіад було:

  • виявлення учнів, що мають задатки до інтелектуальної та творчої діяльності;
  • надання учням можливостей у реалізації здібностей;
  • створення умов для реалізації наступності у навчанні та розвитку дітей;
  • моніторинг навчальних досягнень учнів.

  Після виконання завдань дітей чекала насичена програма дозвілля, підготовлена педагогами та учнями школи-гімназії. Четвертокласники відвідали екскурсію у Музеї Бойової слави, де учні-екскурсоводи захоплююче розповіли про історію минулого та сучасного нашої країни.

  Більш познайомитись та поспілкуватись четвертокласники мали змогу під час смачного обіду.

 Далі в актовій залі школи чудовим театральним дійством «Подорож маленького Принца в Країну літературних героїв» всіх присутніх зачарували учні гуртка «Театральне мистецтво» (керівник Світлана Штик). Разом з учнями З-В класу(класовод Наталія Ковальчук) глядачі поринули у феєрію «Лісової пісні». Веселими вікторинами та музичними сюрпризами розважали гостей юні артисти.

 З нетерпінням чекали всі присутні рішення журі олімпіад.

 Кращими знавцями української мови у 2018-2019 навчальному році визнано:

 Літвін Світлану, ученицю НВК с. Млинове (вчитель  Надія Шванц) – І місце;

 Нікончук Валентину,  ученицю НВК с. Велимче (вчитель Любов Блінова)– ІІ місце;

Бохонську Валерію,  ученицю ОЗО НВК с. Заброди (вчитель Ірина Шум) – ІІ місце;

 Бігуна Олександра, учня ОЗЗСО с. Самари  (вчитель Лідія Супрунюк) – ІІІ місце;

 Нінічук Анну, ученицю ЗОШ с. П.- Річицькі  (вчитель Надія Кацевич) – ІІІ місце;

 Денисюк Дарину, ученицю НВК № 1 смт Ратне (вчитель Руслана Кіперчук) – ІІІ місце.

      Найсильнішими математиками району серед учнів четвертих класів стали:                                                        

        І місце  –   Данилевич Павло,  учень ЗОШ № 2 смт Ратне (вчитель Надія Лях);

        ІІ місце –  Мороз Ілля, учень НВК с. Жиричі (вчитель Валентина Власюк);  

        ІІ місце   Дордюк Богдан, учень ОЗЗСО с. Самари (вчитель Оксана Тарасюк);

       ІІІ місце, Глущук Ярослав, учень НВК смт Заболоття (вчитель Зоя Берестюк);

       ІІІ місце – Литвин Володимир,  учень НВК с. С.Оріхові (вчитель Валентина Октисюк);

    ІІІ місце – Гулянська Емілія, учениця НВК № 1 смт Ратне (вчитель Людмила Довгуцька).

       З природознавства   перемоги здобули:                                                 

       І місце – Літвинець Ілля, учень НВК с. Велимче (вчитель Любов Блінова);

       ІІ місце –  Магдисюк Вікторія, учениця НВК смт Заболоття  (вчитель Зоя Берестюк);

      ІІ місце –  Аврамук Юлія, учениця НВК с. Гірники (вчитель Валентина Денисюк);

       ІІІ місце  – Андрейчук В’ячеслав, учень НВК с. Жиричі (вчитель Наталія Ковальчук);

    ІІІ місце  – Кацевич Уляна, учениця НВК с. Залухів (вчитель Лідія Борецька).

     Всіх учасників  святкового дійства привітала завідувачка районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА Тетяна Ганжа, вручивши грамоти та подарунки переможцям районних перегонів, а всім учасникам – невеличкі сувеніри.



« повернутися до списку новин