Обласна новорічна ялинка

4 січня 2019 року за сприяння відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський  Дитячий  Фонд» була організована поїздка в м. Луцьк для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей з інвалідністю, дітей учасників АТО та дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей  Ратнівщини.  Учасники делегації  побували  у Волинському академічному обласному театрі  ляльок, в якому переглянули фантастичну виставу про Лускунчика,  діти танцювали, співали, змагались, сміялись та веселились. З вітальними словами  звернулися до дітей: голова правління ВПГО «Всеукраїнський  Дитячий  Фонд» Олена Грінченко, заступник начальника  управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна  та благочинний м. Луцька.  Крім вистави  була проведена фотосесія, діти давали інтерв'ю телевізійникам та отримали різдвяні солодкі подарунки. Діти  в чудовому настрої подякували організаторам свята, пообідали та вирушили додому залишивши в пам'яті приємні спогади.