Тематичний захід «Веселковий світ дитинства»

Традиційно 1 червня, люди всіх країн світу відзначають Міжнародний день захисту дітей. І як чудово, що у нашому селищі Ратне є люди, яким небайдужі долі дітей, особливо коли ми говоримо про «особливих» діток. Саме для них 31 травня 2019 року фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради організували та провели тематичний захід  «Веселковий світ дитинства». Сорок  дітей разом зі своїми батьками, братиками, сестричками та бабусями з усього району, в тому числі з об’єднаних територіальних громад (Забродівської, Самарівської, Велимченської), взяли участь у заході.

З привітальною промовою звернулися до учасників свята: голова  районної державної адміністрації Андрій Харлампович; начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентин  Андросюк; директор інклюзивно-ресурсного центру Олена  Рудчик; директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Костючик; головний спеціаліст служби у справах дітей Оксана Михальчук.

До Дня захисту дітей було також приурочено конкурс серед дітей з особливими освітніми потребами шкільного віку «Повір у себе і в тебе повірять інші». У приміщенні інклюзивно-ресурсного центру було зроблено виставку дитячих  робіт.

На святі діти декламували вірші, співали, танцювали, фотографувались і,  малювали… Гуртом, разом із своїми батьками взяли участь у майстер-класі, який провела Олена Рудчик, директор інклюзивного центру. Техніка малювання  фарбами на харчовій плівці зацікавила  усіх учасників заходу.

По завершенню свята усі діти  отримали подарунки від керівників влади та організаторів заходу.

Діти гарно провели час, відпочили, отримали  чимало позитивних емоцій,  з піднесеним настроєм поверталися додому. Батьки   щиро  дякували  працівникам інклюзивно-ресурсного центру за проведену роботу.