22 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід був проведений районний семінар-практикум педагогів-організаторів на тему: «Школа як простір для повноцінного розвитку успішних креативних щасл

22 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід був проведений районний  семінар-практикум педагогів-організаторів  на тему: «Школа як простір для повноцінного розвитку успішних креативних щасливих дітей». Тепла зустріч дирекцією та учнями школи налаштувала всіх на творчу співпрацю. Відкрила роботу семінару директор Ратнівського районного центру дитячої та юнацької творчості Антонюк Н.В. Візитку «Ось ми які» діяльності шкільного товариства «Сокіл» представили лідери учнівського самоврядування школи. Гру-квест «У пошуках скарбів» з учнями 7 класу  провела Данилюк Т.Д., педагог-організатор навчально-виховного комплексу с. Конище. Учасники семінару побували на навчанні учнівського активу   за темою: «Обережно – булінг»,  організоване Мажулою С.П., педагогом-організатором та        Бесараб О. Є., соціальним педагогом школи с. Прохід. Майстер-клас по  плануванню організаційно-дозвіллєвої роботи та по виготовленню святкової листівки  провела Сахарчук І. В., педагог-організатор школи с. Височне. По закінченню  зібрання  учасники обмінювались думками,   ділились враженнями  та  відмітили, що семінар-практикум пройшов плідно і дуже цікаво.