Районний огляд художньої самодіяльності серед учнів та працівників закладів освіти району на тему «Дивосвіт дитячих талантів»

З  метою виховання дітей та учнівської молоді на кращих зразках української культури, оновлення змісту позашкільної освіти та виховання, виявлення та  розповсюдження нових ефективних форм та методів роботи з дітьми, учнівською молоддю, підвищення професійного рівня творчої майстерності педагогічних працівників  з 27 січня 2020 року проходить  огляд художньої самодіяльності  серед учнів  та  працівників закладів освіти району  на тему  «Дивосвіт дитячих талантів».

В огляді художньої самодіяльності закладів освіти беруть участь                         кращі художні колективи: дуети, тріо, квартети, вокальні групи,  ансамблі  інструменталістів,  хорові та фольклорні групи, хореографічні колективи,  літературно-музичні композиції.  Також, в  концертній програмі включено  номери за участю працівників закладів  освіти.

Художньою окрасою творчих звітів є  виставки  дитячих робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, науково-технічної творчості.