Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

27 жовтня 2018 року на базі НВК №1- гімназія імені В. Газіна смт Ратне     відбувся ІІ етап  IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської     молоді імені  Тараса Шевченка. Свій творчий багаж знань з української мови та   літератури продемонстрували учні 5-11 класів з 34  закладів освіти району     ОТГ.    Міжнародний конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою     якого      є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,     виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання       у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, педагогів,  батьків. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.