Семінар директорів закладів освіти району

6 березня 2019 року видався інформаційно насиченим для директорів  закладів освіти Ратнівського району. Після вдало проведеної колегії відділу освіти, молоді та спорту вони мали змогу ознайомитись з роботою Ратнівського яслі-садка № 2 смт Ратне «Капітошка». Директор дошкільного закладу Олена Марчук провела екскурсію закладом, розповіла про плани та перспективи роботи нового садочка.

Далі робота директорського корпусу продовжилась на базі ЗОШ № 2 смт Ратне семінаром-практикумом на тему: “Нова школа – простір освітніх можливостей”. Присутні мали змогу ознайомитись з моделями організації освітнього середовища “Нової української школи”.

Чудове музично-театралізоване дійство «Масляна прийшла до нас» , підготовлене учнями та педагогами школи, зачарувало присутніх.

Із директорами шкіл в практичній частині семінару був проведений тренінг, де всі виконали вправи «Печворк», «Сформулюй завдання» на основі таксономії Блума, створили Ітелект-карту «Ранкова зустріч», дізналися про інші цікаві методи.

Роблячи підсумок семінару-практикуму, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентин Андросюк наголосив,  що тільки завдяки спільним конкретним діям педколективу, органів державної влади, місцевого самоврядування, батьків і дітей можна успішно розбудувати сучасну Нову українську школу в сільській місцевості.