19 листопада 2018 року на базі ЗОШ I-III степеня смт Ратне ім. М.Заліпи відбулося засідання постійно діючого семінару вчителів-логопедів, де було розглянуто питання розвитку лексико-громатичної компетентності у дітей-лого

19 листопада 2018 року на базі ЗОШ I-III  степеня смт Ратне                   ім.  М.Заліпи  відбулося засідання постійно діючого семінару вчителів-логопедів, де було розглянуто питання розвитку  лексико-громатичної     компетентності у    дітей-логопатів в умовах Нової української  школи.

Учасники заходу відвідали практичне заняття на тему: «Усунення  порушень    мовлення   у   дітей   молодшого   шкільного  віку   засобами логоритміки» (вчитель-логопед  ЗОШ № 2 смт Ратне Сашко Н.В.).   Майстер-клас с питань усунення порушень мовлення у дітей молодшого шкільного віку засобами логоритміки провели Дордюк Л.П., Дейнека Л.О.  ( вчителі-логопеди НВК сіл  Кортеліси,  Броди).

Відеопрезентацію фрагменту    заняття  по темі: «Формування лексико-граматичної  компетентності у дітей з НВ ЗНМ» продемонстрували вчителі-логопеди  Бащук Н.А., Сашко Н.В.     (НВК  с. Замшани та ЗОШ №2 смт Ратне).

Рудчик О.М., директор КУ «ІРЦ» Ратнівської районної ради ознайомила присутніх з новими підходами щодо організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах Нової української  школи.­