Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Виставка дитячих робіт на тему "Я і моя сім'я".

Сьогодні, 15 травня 2020 року, в Міжнародний День сімї у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради організовано виставку дитячих малюнків на тему «Я і моя сім'я».

Виставку малюнків було проведено з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами в період карантину, залучення їх до позакласних заходів та стимулювання батьків до спільної творчої діяльності.

Протягом двох тижнів проходив онлайн - конкурс. Педагоги разом із фахівцями інклюзивно-ресурсного центру консультували батьків та дітей в асинхронному режимі, радили як зацікавити та мотивувати дитину до виконання запропонованих завдань, допомагали у виборі форм та методів роботи.

Фото малюнків батьки надсилали на електрону адресу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради та у створену батьківську групу мережі Viber.

Працівники інклюзивного центру роздрукували дитячі роботи та підготували виставку. Приємно, що участь у конкурсі взяли і вихованці інклюзивного центру, а це переважно діти дошкільного віку, і здобувачі освіти інклюзивного навчання закладів загальної середньої освіти у тому числі об’єднаних територіальних громад: Забродівської, Самарівської та Велимченської.

Всі діти отримають подяки за активну участь у виставці.