Новорічно-різдвяне свято для дітей з особливими потребами «Зимова казка»

Улюбленими святами для дітей та дорослих є Новий рік та Різдво Христове!  Це час здійснення мрій та задумів, найпотаємніших бажань. З метою продовження новорічно-різдвяного настрою 15 січня 2020 року в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради відбулося новорічно-різдвяне свято для дітей з особливими потребами «Зимова казка».

Вихованці установи мали змогу поринути у фантастичну  казку, де  відомі казкові персонажі (Дід Мороз і Снігуронька, Маша і Ведмідь) завітали в гості до дітлахів, подарували море позитивних емоцій, гарного настрою, пісень, танців та хороводів. Діти з батьками з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах та іграх. Кожен отримав солодкий подарунок від Діда Мороза.

Кульмінацією свята була щедрівка, яку заспівали всі гуртом. З гарним настроєм, з посмішками, відчуттям чарівної казки вихованці інклюзивно-ресурсного центру провели новорічно-різдвяне свято.

Щирі слова вдячності звучали на адресу громадської організації «БЕМС» за театральне дійство, позитивні емоції, дитячу радість та приватного підприємця  Савчук Тетяни Андріївни за надані солодкі подарунки для дітей.