21 березня 2019 року в НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Млинове відбувся семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва по темі: «Педагогіка партнерства. Традиції та новаторство на уроках образотворчого мистецтва»

21 березня 2019 року  в НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Млинове відбувся семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва по темі: «Педагогіка партнерства. Традиції та новаторство на уроках образотворчого мистецтва» . Методист РМК Леся Лукашик у своєму виступі по темі семінару наголосила, що педагогіка партнерства буде однією з основ школи, заснованій на взаємній повазі до особистості, праві вибору і відповідальності за прийняття рішень. Учасники семінару були присутні на  показі колекції одягу у дитячому садку «Млинівські весняно-літні тренди «Нове життя» (це спільна робота вихователів та  батьків  із використання вторинної сировини). Вчитель образотворчого мистецтва Неля Штик ознайомила присутніх із  школою українського народного  живопису за методикою Василя Григоровича Парахіна . Педагоги виконували композицію «Пташка на дереві». Також вона провела майстер-клас «Новий погляд на звичні речі». Учасникам семінару  запропонували  чотири види роботи: «Букет квітів», «Контраст та нюанс», «Перспектива», «Паперопластика», вони  вибирали дві для виконання. Підсумок семінару провели у формі «Крісло автора».