17 травня 2019 року в залі засідань районної ради відбулося свято вшанування обдарованих дітей «Сузір’я талантів», в якому взяли участь переможці та призери обласних та всеукраїнських предметних олімпіад, турнірів,  конкурсів і змагань, вчителі, батьки, директори ЗО, керівники району.

Святкове дійство відкрив начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентин Степанович Андросюк. Голова районної державної адміністрації Андрій Адамович Харлампович та голова районної ради Михайло Михайлович Макарук вручили 4 стипендії кращим учням району: Куничнику Сергію, учню 11 класу НВК с. Гірники;  Гурич Вікторії, учениці 11 класу та Ваконюку Максиму, учню 10 класу  НВК № 1 смт Ратне; Лахтюк Алісі, учениці 10 класу ЗОШ №2 смт Ратне.

На «зірковому олімпі» грошові премії отримали ще  35 учнів-переможців обласних олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань, 13 учнівських команд та колективів. 47 педагогів, які досягли вагомих результатів на обласних перегонах,  одержали грамоти голів районної державної адміністрації та районної ради,  подяки начальника відділу освіти, молоді та спорту.

Відзнаки  отримали  5 переможців і лауреатів зонального та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Подяки начальника відділу освіти, молоді та спорту  були вручені 8 батькам випускників.

Теплі слова вітань та побажань линули від: Наталії Василівни Поруцко, вчителя історії НВК с. Гірники, Лідії Василівни Колядюк, мами випускниці НВК с. Броди Іванни Колядюк.

Гарний настрій і незабутні враження отримали учасники та гості свята і від художніх номерів, які підготували учні освітніх закладів району.

переглянути більше фотографій