Сектор освіти Ратнівської районної державної адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів основ здоров’я

21 лютого на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради  відбувся районний семінар-практикум вчителів основ здоров’я «Ти – Особливий !!! Ми – Особливі!!!». Відкрила семінар Наталія  Новак, методист районного методичного кабінету, яка звернула увагу присутніх , що кожна дитина , яка навчається у закладі освіти  є особливою та неповторною , талановитою та унікальною , і завдання вчителя полягає в тому , щоб соціалізувати дітей , навчити їх вчитися та бути успішними в житті. З особливостями проектування педагогічної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі, рівним доступом до якісної освіти дітей з особливими потребами ,  діяльністю  ІРЦ та послугами, які він надає,   ознайомила присутніх Олена Рудчик, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської  районної ради.

Досвідом роботи щодо розвитку психосоціальних компетентностей       («Вчимося жити разом!») поділилася  з колегами Олена Кошель, вчитель основ здоров’я НВК с.Прохід та Тетяна Панасюк, вчитель основ здоров’я  НВК с.Броди («Організація навчання предмету «Основ здоров’я» в інклюзивному класі»).

Активними  та ініціативними були  педагоги  при проведенні   ділової гри з елементами тренінгу «Толерантність як показник компетентності педагога» (Тетяна Юрчик, Юлія Кіперчук , практичні психологи інклюзивно-ресурсного центру.). Учасники семінару ознайомилися з методикою проведення корекційно-розвиткових  занять для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (Віталій Гудко, вчитель-реабілітолог ІРЦ).

 На завершення семінару, спільно з працівника інклюзивно-ресурсного центру ,були  вироблення методичні рекомендації  щодо організації роботи з дітьми з особливими потребами.

 « повернутися до списку новин